Grupa Kapitałowa ACP Pharma to  jeden z najlepszych pracodawców według Rankingu Universum TOP 10 Idealny Pracodawca 2011 i 2012 w kategorii Zdrowie/Farmacja przeprowadzanego wśród studentów kierunków medycznych i farmaceutycznych.

 

 

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy firmą zarządzaną zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości. Nowoczesny system zarządzania przyczynia się do sukcesów firmy na rynku dystrybucyjnym i oferowania usług najwyższej jakości.
Swoje sukcesy ACP PHARMA S.A. zawdzięcza również Pracownikom, którzy swoją wiedzą i kwalifikacjami oraz rzetelnym wykonywaniem swych obowiązków przyczyniają się do osiągnięć Spółki.

 

Co oferujemy?

 

My jako Grupa ACP PHARMA jesteśmy przekonani, że możemy zdobyć wyróżniającą się pozycję na rynku poprzez inwestowanie w naszych ludzi. Oferujemy liczne możliwości w zakresie szkoleń i edukacji zawodowej. Inwestujemy w rozwój talentów, zwłaszcza farmaceutów oraz menedżerów. Jako międzynarodowy gracz proponujemy również możliwość zdobycia doświadczenia za granicą.

 

Nasze metody pracy

 

We wszystkim co robimy zawsze kierujemy się naszymi czterema głównymi wartościami: uczciwością, otwartością, współpracą i odpowiedzialnością. Te wartości razem formują kulturę organizacyjną oraz sposób, w jaki pracownicy Grupy ACP PHARMA myślą i zachowują się. Nasze normy i wartości są obecne w każdej dziedzinie pracy wszystkich pracowników naszej firmy.

Jako pracodawca Grupa ACP PHARMA stara się dbać o rozwój swoich pracowników.
Ci z nich, którzy wykazują się inicjatywą i odpowiedzialnością są angażowani do uczestniczenia w strategicznych projektach, które wpływają na ich osobisty rozwój i karierę.

Grupa ACP PHARMA bezwzględnie przestrzega zasady zachowania równowagi miedzy życiem zawodowym i osobistym swoich pracowników. Uważamy, że wypoczęty i zadowolony pracownik jest znacznie bardziej efektywny.

 

Twoja kariera

 

Jako część dużej międzynarodowej organizacji jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi globalnymi trendami i mamy możliwość zapoznania naszych pracowników z różnorodnymi rynkami. To pozwala gromadzić im doświadczenie we wszystkich obszarach biznesowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Grupa ACP PHARMA posiada międzynarodowy program wymiany, który umożliwia polskim farmaceutom zdobyć doświadczenie w pracy za granicą - obecnie głównie w Holandii. Aby zapewnić pracownikom wymianę doświadczeń organizowane są wizyty zawodowe. Istnieją również inne okazje do wzmacniania naszych narodowych i międzynarodowych sieci kontaktów w obrębie Grupy Kapitałowej. HR, Dział Marketingu, Dział Sprzedaży i Dział Finansów również aktywnie współpracują z naszymi oddziałami w innych krajach.

Uważamy jednak, że każdy pracownik jest współodpowiedzialny za rozwój swojej kariery. Grupa ACP PHARMA stara się otwierać różne możliwości, pozostaje jedynie ukierunkować swoją własną ścieżkę kariery.